Hakkımızda 

Sigortacılık hayatına 2009 yılında Efza Sigorta şirketini kurarak, sektörde önce Allianz Sigorta A.Ş, 2010 yılında Anadolu Sigorta A.Ş. ve 2011 yılında Groupama Sigorta A.Ş nin yetkili acentelikleri ile faaliyet göstermiştir. 2012 yılından itibaren büyüme hedefi doğrultusunda adını İdeal Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD.ŞTİ. olarak değiştirerek, kurumsallaşmasını tamamlayıp sektörün de gereksinimi olan Türkiye geneli resmi şubeler oluşturmuştur. Kurmuş olduğu sigorta şirketinin ikisi Hayat - Emeklilik 23’ü Elementer olup toplamında 25 yetkili sigorta şirketi ile anlaşma sağlayarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip edip sizlere sunduğu hizmeti daha kaliteli hale getirerek faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Sigortacılık hayatına 2009 yılında Efza Sigorta şirketini kurarak, sektörde önce Allianz Sigorta A.Ş, 2010 yılında Anadolu Sigorta A.Ş. ve 2011 yılında Groupama Sigorta A.Ş nin yetkili acentelikleri ile faaliyet göstermiştir.

Misyonumuz

Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

Sigortacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, müşteri için en güvenilir ve en uygun şirket olarak bilinmek ve ülkemiz için katma değer yaratmak.

Vizyonumuz

Ülkemizin her noktasında teşkilatlanmış, kaliteli, yenilikçi, öncü ve en çok tercih edilen şirket olmaktır.

Hizmet, anlayış, müşteri odaklı çalışma ve dünya standardını bulmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Neden Farklıyız? 

Sigorta Seçerken Sizinleyiz

Sigorta Seçerken Sizinleyiz

Bizden teklif almadan, sigorta almayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 5 dakikada, hızla ve kolayca alın

Satın Alırken Sizinleyiz

Satın Alırken Sizinleyiz

Poliçenizi %35'e varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisi ile satın alın. İster peşin ister taksit taksit ödeyin.


Yenileme Sürecinde Sizinleyiz

Yenileme Sürecinde Sizinleyiz

Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ediyor, tüm hasarsızlık ve indirim haklarınızı gözetiyoruz.